HAYDİ BİSMİLLAH

HAYDİ BİSMİLLAH.
ÖNCELİKLE BU SENE KAZANAMAYAN VE 2016 DGS’YE GİRECEK TÜM ARKADAŞLARIMA BAŞARILAR DİLERİM.
İŞE İNANMAKLA BAŞLAMAK LAZIM. BAŞARABİLECEĞİNE İNANMAKLA, KENDİNE GÜVENLE BAŞLAMAK LAZIM. SİZLERE ÇOK KLİŞE GELECEK, HERKESTEN DUYDUĞUNUZ CÜMLELER GİBİ GELECEK. AMA İNANIN ÇOK ÖNEMLİ. KAZANANLARIN SİZLERDEN BİR FARKI OLMADIĞININ FARKINDALIĞIYLA ÇALIŞMALARINIZA BAŞLAYIN.
İNSANIN BİR HEDEFİ OLACAK, GERÇEKLEŞMESİ KENDİ ELİNDE OLAN HAYALLERİ OLACAK. BU YOLDA İSTİKRARININI VE AZMİNİ KAYBETMEYECEK VE SIKI ÇALIŞACAKSINIZ.
BAZEN YORULACAK, BAZEN BIKACAKSINIZ. BAZEN DE OLMUYOR OLMUYOR DİYECEKSİNİZ. İŞTE BU ANLARDA BU SINAVIN SİZLERE GETİRİSİ AKLINA GELECEK VE BULUNDUĞUNUZ SİZE REVA OLMAYAN YARIM KALMIŞ KARİYERİNİZİ DÜŞÜNECEKSİNİZ. ETRAFTAKİLERİN BİTİRDİĞİNİZ OKULLA İLGİLİ CÜMLELERİ İŞİTECEKSİNİZ. ÜZÜLECEKSİNİZ VE GEÇİCİ HIRSLAR YAPACAKSINIZ.

AMA ŞUNU UNUTMAYIN, HER ŞEY ELİNİZDE, YETER Kİ İSTEYİN, ÇALIŞIN. KENDİNİZE GÜVENİN; ÇALIŞIN, BAŞARACAĞINIZA İNANIN; ÇALIŞIN. KENDİNE İNANMAYANLARIN BİLE ÇALIŞMALARINI, AZMİNİ GÖRECEK KADAR BÜYÜK BİR YARADANIN KULUYUZ. YETER Kİ GÖNÜLDEN İSTEYİN, HAK EDEN HERKES İÇİN GÜZELİ İSTEYİN, DUA ALIN, DUA EDİN.

GEÇEN SENE DEDİM, BUGÜN DE DİYORUM. ALLAH’IN İZNİYLE BU SENE SİZİN SENENİZ OLACAK, KESİNLİKLE ÇOK AMA ÇOK İNANIYORUM. DUVARIMIZ SİZİN BAŞARI ÖYKÜLERİNİZLE VE ŞURAYI KAZANDIM, BURAYA YERLEŞTİM PAYLAŞIMLARI İLE DOLACAK. LÜTFEN BU YAZIMI BİR YERE KAYDEDİN VE HAKLI OLDUĞUMU GÜNÜ GELİNCE GÖRÜN.

EMEĞİNİZİ GELECEĞİNİZDEN ESİRGEMEYİN.

AZİZ HOCA