KAZANANLAR

HUKUK

  • ŞEYMA ÖZKAN – ANKARA ÜNİ. HUKUK (TÜRKİYE 28.Sİ)
  • KADİR HAYDAR – ANKARA ÜNİ. HUKUK
  • MERT B. – ANKARA ÜNİ. HUKUK (TÜRKİYE 9. SU : KAMP ÖĞRENCİSİ)
  • REFİKA S. – ANKARA ÜNİ.  HUKUK
  • MEHMET P. – ANKARA ÜNİ. HUKUK
  • ALİ A. – ANKARA ÜNİ. HUKUK
  • ÖZGÜR Y. – ANKARA ÜNİ. HUKUK
  • ÖZGE GAYRETLİ — HACETTEPE ÜNİ. HUKUK
  • SERDAL ÇETİN — GAZİ ÜNİ. HUKUK
  • NİLAY YILDIRIM – GAZİ ÜNİ. HUKUK
  • HAYDAR YARAYAN – ANADOLU ÜNİ. HUKUK
  • ÜMİT TUNÇ – KIRIKKALE ÜNİ. HUKUK
  • BEYZA DEMİRKAN – KIRIKKALE ÜNİ. HUKUK
  • NURCAN ÇELİK – DOKUZ EYLÜL ÜNİ. HUKUK
  • ENGİN YİRMİBEŞ — SELÇUK ÜNİ. HUKUK
  • ZEYNEP F. – ATATÜRK ÜNİ. HUKUK
  • AYSEL TÜRK — TURGUT ÖZAL ÜNİ. HUKUK (%50 BURS)
  • FURKAN ŞENTÜRK – BAŞKENT ÜNİ. HUKUK
  • MURAT HARMANCI — ÇANKAYA ÜNİ. HUKUK
  • ZUHAL ÇOLAK – ÇANKAYA ÜNİ. HUKUK
  • PINAR DUMAN – ÇANKAYA ÜNİ. HUKUK
  • ARZU YASAVUL – ATILIM ÜNİ. HUKUK
  • ŞEYDA AKPINAR – İKÜ HUKUK
  • OZAN ÖZKURT – DAÜ HUKUK
  • SÜLEYMAN MERTOĞLU – YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK
  • ZÜLKER MUTLU – GAÜ HUKUK
  • SAMET ÇINAR – ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. HUKUK
  • UĞUR TOZOĞLU – TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK
  • BEYZA ŞİMŞEK – ATILIM ÜNİ. HUKUK
  • ALTAN ÇETİNKAYA — İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİ. HUKUK (%25 BURSLU)
  • BÜLENT KURTULUŞ – ATILIM ÜNİ. HUKUK
  • SERDAR Ş. YILDIRIM – ATILIM ÜNİ. HUKUK
  • YİĞİT DOĞRU – KARATAY ÜNİ. HUKUK
  • BİRGÜL ÇELEBİ — YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK
  • KEMAL T. – İZMİR ÜNİ. HUKUK
  • GÜRKAN K. – ATILIM ÜNİ. HUKUK
  • İSMAİL – İST. AYDIN ÜNİ. HUKUK
  • FARUK – DOĞU AKDENİZ ÜNİ. HUKUK
  • GÜLER YILDIRIM — İSTANBUL BİLGİ ÜNİ. HUKUK
  • EKİN ÖZGÜR GENCER — İSTANBUL ÖZYAĞİN ÜNİ. HUKUK
  • SEDA KARAHAN — KARATAY ÜNİ. HUKUK
  • ZEYNEP G. TAŞKIN — BEYKENT ÜNİ. HUKUK (%50 BURSLU)
  • BUSE ACILIOĞLU – YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK
  • SERCAN YALINKILIÇ – GİRNE AMERİKAN ÜNİ. HUKUK
  • SÜLEYMAN ÇINAR — YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK (TAM BURSLU)

 

MÜHENDİSLİK BÖLÜMLERİ

  • DURSUN İNCE – ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
  • TUĞBA KALBUR – ODTÜ GIDA MÜH.(İNG)
  • HASAN SEZGİN – ODTÜ MAKİNE MÜH. (İNG)
  • METİN TUZLALI – ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
  • CANER TUKAT – ODTÜ METAL. VE MAL. MÜH. (İNG) 
  • DEKAN KILIÇ – ODTÜ BİLGİSAYAR MÜH.
  • SALİH SU – ODTÜ BİLGİSAYAR MÜH.
  • BERK ASLAN – ODTÜ / BİLGİSAYAR MÜH.
  • SAMİ ERDEM — ODTÜ İNŞAAT MÜH.
  • EDA NUR ÖLMEZ – ODTÜ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
  • ONUR GÖR – ODTÜ METALÜRJİ VE MALZEME MÜH.
  • ABDULLAH KAYGUSUZ — ODTÜ HAVACILIK UZAY MÜH.
  • MUHAMMED JOULA – İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. ELEKT. ELEKTRO MÜH. (BOĞAZİÇİ PUANIYLA)
  • AÇELYA Ç. – HACETTEPE ÜNİ. ELEKT. ELEKTRO. MÜH. (ODTÜ PUANIYLA)
  • ÇAĞLAR B. – HACETTEPE ÜNİ. ELEKT. ELEKTRO. MÜH.
  • SEZER ÇELİK — HACETTEPE ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • GAMZE TORUN – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK
  • MÜKREMİN BOZDAĞ – GAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH. (ODTÜ PUANIYLA)
  • ALİ ÖZKILIÇ – HACETTEPE ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
  • CEM TUNÇ – HACETTEPE ÜNİ. GEOMATİK MÜH.
  • MUHAMMET TAŞDEMİR — HACETTEPE ÜNİ. ENERJİ MÜH.
  • MESUT ÖZDEMİR — HACETTEPE ÜNİ. ELEK. ELEKTRO. MÜH. (İNG.)
  • HATİCE YANIK — HACETTEPE ÜNİ. KİMYA MÜH.
  • ALİCAN YAVUZ – ANKARA ÜNİ. BİLGİSAYAR ÜNİ. (İNG)
  • MEHMET DÖNMEZ – ANKARA ÜNİ. ZİRAAT MÜH. (BİTKİ KORUMA)
  • EMİN TURAN – ANKARA ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
  • BERKE BİLGİÇ – ANKARA ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.(İNG)
  • UFUK AKGÜL – GAZİ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • TAYLAN TAŞKIRDI — GAZİ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • TAYFUN ARAS – GAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • İSMAİL AYGÜN — GAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • İBRAHİM DEMİRCİ – GAZİ ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
  • TAHA YASİN KAYA – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH. (TÜRKİYE SAY. 277.Sİ = ODTÜ PUANIYLA)
  • FATİH TEPE – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • SADIK DİNÇDEMİR – GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.(İNG)
  • PELİN DEMİR – GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • CAN ASLIHAK – GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • EMİNE SÖYLEMEZ – GAZİ ÜNİ. KİMYA MÜH.
  • ALİ İHSAN YAYLA – GAZİ ÜNİ. OTOMOTİV MÜH.
  • SATI KILIÇASLAN— ANKARA ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜH.
  • ALİ RIZA İLHAN — ANKARA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNGİLİZCE)
  • MERVE AYTEK — ANKARA ÜNİ. KİMYA
  • BATUHAN BALCI — ANKARA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH
  • ÖMER YILDIRIM – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
  • MELİH CENGİZ – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
  • SADIK ÇİDEM –  ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
  • MUSTAFA DAĞDEVİREN – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. MAKİNE MÜH. (İNG)
  • BARIŞ TOKAT – SELÇUK ÜNİ. HARİTA MÜH.
  • MEHMET KELEŞ – FIRAT ÜNİ . BİLGİSAYAR MÜH.
  • OĞUZHAN ORHAN – ATILIM ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (%50 BURSLU)
  • ALPEREN ÖZCAN – SELÇUK ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • BURAK TAVŞAN – SELÇUK ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
  • ALPER KÜÇÜK – KIRIKKALE ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • İBRAHİM YAĞCI – KOCAELİ ÜNİ. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.
  • MUHAMMED SALMAN – KIRIKKALE ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • LEVENT ÖZAKSÖZ – NİĞDE ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • HİKMET YÜKSEL – NEVŞEHİR ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • AHSEN TEKE – DOĞU AKDENİZ ÜNİ. İNŞAAT MÜH. (TAM BURSLU)
  • VELİCAN FATIRAŞ – İSKENDERUN TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • OSMAN PALA – ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • ÖMER POLAT – KIRIKKALE ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • EMİNE SANCAK – HİTİT ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • OZAN GÜLCÜ – BATMAN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • İLKAY KARATAŞ – ATATÜRK ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • ALİHAN TURNATA-HACETTEPE ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • ALPEREN USUFLU – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • MUHAMMED DAĞTAŞ – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • CANSU TUNÇER – GAZİ ÜNİ. İSTATİSTİK
  • EREN TÜRKOĞLU – GAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • HALİL İBRAHİM KAYATÜRK — GAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH.
  • GÖKHAN ÖZEN — GAZİ ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • DERYA KARASOLAK — GAZİ ÜNİ. İMALAT MÜH.
  • ŞAHİN KİTİRCİ — ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜH.
  • G. GÖRKEM TEMEL — ANADOLU ÜNİ. UÇAK GÖV. VE MOTOR BAKIM
  • FERHAT ALKAN — ANADOLU ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH. (İNG.)
  • MUHAMMET KORKMAZ — OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRO. MÜH.
  • ADEM HEKİM — OSMANGAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • MERTCAN BAYINDIR — OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH.
  • YUNUS ALPARSLAN — OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH.
  • YAŞAR ŞEN — OSMANGAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • EMRE KIRATLIOĞLU — OSMANGAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • ESAT ÜNSAL — ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • KAZIMCAN ÖZYEŞER — ERCİYES ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.
  • HASAN AYGÜN — ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • YALÇIN KÜÇÜKİNANÇ — ERCİYES ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH.
  • BERKALP YEŞİLYURT — ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • MEHMET KUTLU — ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • H. İBRAHİM ÇOBAN — ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • KÜBRA ŞİMŞEK — ERCİYES ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • UĞUR BÜYÜKELBAŞI — KIRIKKALE ÜNİ. BİYOMÜHENDİLİK
  • İSHAK DEMİR — SELÇUK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • L. NUR KOYUTÜRK — AKSARAY ÜNİ. HARİTA MÜH.
  • HASAN ÇELEBİ — AKSARAY ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • NAZİRE ALIÇ — KARABÜK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • SERDAR KEÇELİ — ÇANAKKALE 18 MART ÜNİ. GEOMATİK MÜH.
  • TUĞÇE BAYRAKTAR — BOZOK BİTKİ KORUMA
  • SALİH CEBECİ — BİLECİK ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
  • EMİNE DAĞDEVİREN — NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • TUĞBA BİLGİ — 19 MAYIS ÜNİ. HARİTA MÜH.
  • FATİH MERT — KOCAELİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • KAAN BERBEROĞLU — İSKENDERUN TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • SITKI ŞAHİN — BALIKESİR ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • DAMLA TANRIVERDİ — ÇUKUROVA ÜNİ. TEKSTİL MÜH.
  • HÜLYA ESİN BUCAK — YÜZÜNCÜ YIL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • İPEK AYDIN — ÇUKUROVA ÜNİ. GIDA MÜH.
  • ESRA ÖZAYDIN — CUMHURİYET ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
  • BİLAL ALTINOK — AMASYA ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • ANIL SEYİT KAYA — GAZİANTEP ÜNİ. ELEKT. ELEKTRO. MÜH. (İNG.)
  • CANER AYDIN — BARTIN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • YASİN ŞENEL — AKDENİZ ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • BURAK ALTUNTAŞ — KATÜ BİLGİSAYAR MÜH.
  • FIRAT HACIŞAHİNOĞULLARI — ODTÜ İSTATİSTİK
  • ARİF DURMUŞ — İTÜ İNŞAAT MÜH.
  • A. İHSAN SEÇGİN— ANKARA ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH. (İNGİLİZCE)
  • ALİCAN YÜKSEK — GAZİ ÜNİ. İSTATİSTİK
  • EMRE Ş. – İSTANBUL / ENDÜSTRİ MÜH.
  • BURAK V. – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MEKATRONİK MÜH.
  • TAHA B. A. – MARMARA ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • FERHAT T. – ANKARA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
  • ERHAN B. – ANKARA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
  • ALPER E. G. – GAZİ ÜNİ. ELEKTR. ELEKTRO. MÜH.
  • MUHAMMED ALİ AKBAL – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • MERVE E. – GAZİ ÜNİ. İSTATİSTİK
  • SADIK Y. – ERSİYES ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • MURAT D. – MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
  • BURAK P. – ÇUKUROVA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
  • ERSİN M. – AYÜ  BİLGİSAYAR MÜH. (HACETTEPE PUANIYLA)
  • FATMANUR M. – TURGUT ÖZAL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • YUSUF C. K. – ANADOLU ÜNİ. İNŞAAT MÜH. (İNG)
  • SEDA K. – ANADOLU ÜNİ. İNŞAAT MÜH. (İNG)
  • ALİ Y. – İZMİR YÜKSEK TEKN. ENS.  İNŞAAT MÜH. (İNG)
  • HAYDAR K. – İZMİR YÜKSEK TEKN. ENS.  İNŞAAT MÜH.(İNG)
  • DURSUN D. – DUMLUPINAR ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • EMRAH Ç. – KIRIKKALE ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • YUNUS Ö. – OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRO. MÜH. (İNG)
  • MUSTAFA K. – ULUDAĞ ÜNİ. ELEKTR. ELEKTRO. MÜH.
  • CEM S. – ANADOLU ÜNİ. ELEKT. ELEKTRO. MÜH. (İNG)
  • OĞUZCAN B. – KARABÜK ÜNİ. ELEKT. ELEKTRO. MÜH. (İNG)
  • SERKAN S. – KOCAELİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • AHMET Y. – MERSİN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • ONUR A. – KARABÜK ÜNİ. MAKİNE MÜH. (İNG)
  • HASAN Ç. – HARRAN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • MERTCAN Y. – ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • ÖMER M. – AVRASYA ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • CANSU A. – GÜMÜŞHANE ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • SAMET T. – KOCAELİ ÜNİ. MEKATRONİK MÜH.
  • HÜSEYİN Y. – ANADOLU ÜNİ. END. TASARIM (ODTÜ PUANIYLA)
  • BEKTAŞ K. – 19 MAYIS ÜNİ. HARİTA MÜH.
  • YUSUF D. – KOCAELİ ÜNİ. HARİTA MÜH.
  • ŞEYDA Y. – NAMIK KEMAL ÜNİ. GIDA MÜH.
  • ŞENTÜRK T. – GAZİANTEP ÜNİ. ENDÜSTRİ (İNG)
  • ALPARSLAN K. – KARABÜK ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH (İNG)
  • ZEYNEP A. – ÇANAKKALE 18 MART ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
  • HATİCE S. – ÇANAKKALE 18 MART ÜNİ. ZOOTEKNİ
  • ALİ G. – ÇANAKKALE 18 MART ÜNİ. ZOOTEKNİ
  • MERVE E. – GAZİ ÜNİ. İSTATİSTİK
  • NAZİRE ALIÇ – OSMANGAZİ ÜNİ. İSTATİSTİK
  • FURKAN K. – KARABÜK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • MUHAMMED K. – KATÜ  ENDÜSTRİ MÜH.
  • ALİ BULUT — HALİÇ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • MUSTAFA ERGÜN — AKSARAY ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • UĞUR DEMİRCİ — KARABÜK METALÜRJİ VE MALZEME MÜH.
  • H.İBRAHİM BAŞKAYA — KARABÜK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • EMRAH RODOPLU — KIRIKKALE ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • ORHAN ÖZTOP — IŞIK ÜNİ. YAZILIM MÜH. (TAM BURSLU)
  • YASEMİN GÜLMÜŞ — SELÇUK ÜNİ. GIDA MÜH.
  • MESUT KÜÇÜK — ULUDAĞ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • BAHADIR ERGANİ — DOKUZ EYLÜL ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • MERT YALÇINTAŞ — ULUDAĞ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • MUSTAFA TEKELİ — ADNAN MENDERES ÜNİ. BESL. VE DİYETETİK
  • EMRE BUZLU — AFYON KOCATEPE ÜNİ. GIDA MÜH.
  • FETHULLAH BAYRAKTAR — MERSİN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • EMRE AYDIN — FIRAT ÜNİ. YAZILIM MÜH.
  • ALİ TURNATA — TURGUT ÖZAL ÜNİ. ELEKT. ELEKTR. MÜH. (%50 B.)
  • İBRAHİM BAYLAR — SAKARYA ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
  • OKAN ÖZKAN — AKSARAY ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • MUSA ÇAĞLAR — ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. ELEKT. ELEKTR. MÜH
  • ŞENİZ AKBULUT – DOKUZ EYLÜL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • SERMET ÖZTOPRAK – SAKARYA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • ÖMER ALKAYA – OSMANGAZİ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • ALİ CAN YÜCEL – SELÇUK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • İBRAHİM AKYAYLA – SELÇUK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • MUSTAFA ODABAŞ – KATÜ BİLGİSAYAR MÜH.
  • OĞUZHAN ORHAN – ATILIM ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (%25 BURSLU)
  • MEHMET ÇİMEN – ATILIM ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • İZZET ÖZÇELİK – DOKUZ EYLÜL ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • CÜNEYT BENZER – ULUDAĞ ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • SERDAR ÇALIŞIR – İSKRENDERUN TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • KAMİL DÜNDAR – KIRIKKALE ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • ORHAN GAZİ KOÇAK – BOZOK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • MERVE KOTEVOĞLU – 19 MAYIS ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • SERHAT KIR – KIRIKKALE ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • OZAN YALÇIN – ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • SALİH ERCAN – SELÇUK ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • ERHAN CAN – ERBAKAN ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • MUSTAFA YILMAZ – BOZOK ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • ELİF ŞENYİĞİT – ATILIM ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (BURSLU)
  • İSMAİL VURAL – DUMLUPINAR ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • OZAN ÖZDEMİR – ATILIM ÜNİ. UÇAK ELEKTRİK ELEKTRONİK (%50 BURSLU)
  • RECEP BESLAN – KOCAELİ ÜNİ. MEKATRONİK MÜH.
  • SİNAN KARTAL – ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • ORKUN YURCU – KIRIKKALE ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • OKAN AYDOĞAN – KIRIKKALE ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • MEHMET ALİ GÜL – AKDENİZ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • MEHMET GÜNEŞ – SAKARYA ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • EMRE KAHRAMAN – KARABÜK ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • ÖZKAN KÖFTER – BARTIN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • MUHAMMET TARHAN – ERZURUM TEK ÜNİ. – MAKİNE MÜH.
  • UĞUR ARSLAN – SELÇUK ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • ELİF ARDA – SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • MUHAMMED ERSÖZ – BAŞKENT ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • UFUK ACER-ÇORUM. MAKİNE MÜH.
  • AYKUT OĞUZ – AVRASYA ÜNİ. HARİTA MÜH.
  • SEFA YILMAZ – AKSARAY ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • GİZEM YAVUZ – KARABÜK ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • ATA ONUR YILMAZ-OSMAN GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
  • CİHAN YAĞLI – SELÇUK ÜNİ. GIDA MÜH.
  • SEMA KARTAL – ANKARA ÜNİ. GIDA MÜH.
  • AZİZ AYDOĞDU – ATILIM ÜNİ. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH. (%50 BURSLU)
  • YUSUF KÖPRÜ – ERCİYES ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.
  • TANER BAYRAM – DÜZCE ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
  • SELÇUK TOPÇEKEROĞLU – ATILIM ÜNİ. İMALAT MÜH. (TAM BURSLU)
  • GÖKHAN SOYALP – ATILIM ÜNİ. YAZILIM MÜH.
  • MELİH ÇALIŞKAN – GİRNE AMERİKAN ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH. (%50 BURS)
  • RECEP TARHAN – SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • İSMAİL ULUDAĞ – ERCİYES ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • BURHAN SÜZER – KİLİS ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • ABDULLAH BİLGİN – ATILIM ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH (%50 BURSLU)
  • CAN KAPLAN – KARABÜK ÜNİ. OTOMOTİV MÜH.
  • SAMİ GÜNEŞ – ADANA BİLİM VE TEK. ÜNİ. MALZEME MÜH.
  • NECATİ BOZDAĞ – ATILIM ÜNİ. ENERJİ MÜH. (%50 BURSLU)
  • TUĞÇE TOK – ON DOKUZ MAYIS ÜNİ. METEOROLOJİ MÜH.
  • BÜŞRA KİSHA – SEBAHATTİN ZAİM ÜNİ. GIDA MÜH. (%50 BURSLU)
  • ÇAĞLAR AKSU – ERCİYES ÜNİ. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
  • EYÜP KAAN ÜNSAL – İSTANBUL ÜNİ. JEOFİZİK MÜH.
  • CEMİL COŞAR – EGE ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
  • CENK KAAN BÖLÜKBAŞI – ATILIM ÜNİ. BİLİŞİM SİS. MÜH. (%50 BURSLU)
  • MURAT GÜÇER – ATILIM ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (%50 BURSLU)
  • HÜLYA DELEBE – KOCAELİ ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
  • BERKAY ÇAYLI – NAMIK KEMAL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • EMRE ATEŞ – GİRESUN ÜNİ. ENERJİ SİST. MÜH.
  • KAZIM TURGUT BAŞ – SELÇUK ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • CEMAL YILDIRIM – BOZOK ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • NİSA SİBEL SEVİNÇ – OSMANGAZİ ÜNİ. END. MÜH

 

MİMARLIK-ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA-İÇ MİMARLIK-PEYZAJ BÖLÜMLERİ

  • MERAL ATALAY – ODTÜ  MİMARLIK
  • ERCAN G. – GAZİ ÜNİ. MİMARLIK (ODTÜ PUANIYLA)
  • ERAY YILDIRIM – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK
  • HANİFE İNCE – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK
  • İLKNUR EKEMEN — ANADOLU ÜNİ. MİMARLIK
  • MERVE ULAŞ – GAZİANTEP ÜNİ. MİMARLIK
  • NURİ EKİZ — ERCİYES ÜNİ. MİMARLIK
  • FATMA ARSLAN — ERCİYES ÜNİ. MİMARLIK
  • EMRAH YUMRUKAYA — ATILIM ÜNİ. MİMARLIK
  • KEREM KAYA — SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. MİMARLIK
  • KADİR DEMİR — TRAKYA ÜNİ. MİMARLIK
  • GÖKHAN D. – ATILIM ÜNİ. MİMARLIK
  • ZEYNEP ÖZALP – ÇANKAYA ÜNİ. MİMARLIK (%50 BURSLU)BURAK ÖZBEY – İZMİR EKONOMİ ÜNİ. MİMARLIK
  • ERAY YILDIZ – ÇANKAYA ÜNİ. MİMARLIK (%50 BURSLU)
  • ESRA YILMAZ – ÇUKUROVA ÜNİ. İÇ MİMARLIK
  • NESİBE AŞAN — İTÜ PEYZAJ MİMARLIĞI
  • ERTUĞRUL T. – ANKARA / PEYZAJ MİMARLIĞI
  • BETÜL YILDIRIM – ANKARA / PEYZAJ MİMARLIĞI
  • MERVE K. – GAZİANTEP ÜNİ. MİMARLIK (İNG)
  • GAMZE K. – ÇANKAYA ÜNİ. MİMARLIK
  • FARUK S. – ATILIM ÜNİ. MİMARLIK
  • MUSTAFA Y. ŞAHİNGÖZ – ERCİYES ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
  • BİRSEN BALCI—ATATÜRK ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
  • HÜSEYİN ÖZYURT – GAZİ ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
  • SEVDA ERDEMİR — ERCİYES ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
  • ZEYNEP DURGUT — ATATÜRK ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
  • *EMRE ERBAŞ — GAZİ ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
  • ZÜMRÜT ÖZYILMAZ – BAŞKENT ÜNİ. MİMARLIK
  • ZEKİYE ÇAL — ANKARA ÜNİ. PEYZAJ MİMARLIĞI

 

SAĞLIK BÖLÜMLERİ

  • AYŞENUR KAPAN — GAZİ ÜNİ. FTR (TÜRKİYE 11.Sİ)
  • ŞEYDA ŞANLI – GAZİ ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
  • HATİCE HELVACI – HACETTEPE ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
  • OZAN YÖRDEM – KIRIKKALE ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
  • MERVE GÖKGÖZ – BAŞKENT ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON (TAM BURSLU)
  • GÖKÇE ATASEVER – HACETTEPE ÜNİ. BESLENME VE DİYETETİK
  • EMİNE ATALAN – GAZİ ÜNİ. BESLENME VE DİYETETİK
  • HASAN KORKMAZ — GAZİ ÜNİ. FTR
  • ŞEYMA EBRU SARI — GAZİ ÜNİ. FTR
  • ASİL HORZUM — PAMUKKALE ÜNİ. FTR
  • AŞKIN DENİZ KAYA — BAŞKENT ÜNİ. FTR
  • YASEMİN ORHAN — TURGUT ÖZAL ÜNİ. FTR
  • SEMİH YÜCE — GAZİ ÜNİ. HEMŞİRELİK
  • MERVE KARAPINAR – ANKARA ÜNİ. HEMŞİRELİK
  • MUSA DOLAŞAN – GAZİ ÜNİ. HEMŞİRELİK
  • ELİF AL – KIRIKKALE ÜNİ. FTR
  • UĞUR BAYRAM – AHİ EVRAN ÜNİ. FTR
  • BENSU YALPI – HALİÇ ÜNİ. FTR (%25 BURSLU)
  • ZELİHA GÜZEL – MEVLANA FTR
  • ŞEYDA TOPALOĞLU — TURGUT ÖZAL ÜNİ. FTR (%25 B)
  • F. KÜBRA DAĞDELEN – MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. FTR
  • ÇINAR AKKAYA – BAŞKENT ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH. (TAM BURSLU)
  • SACİDE BALLI – MERSİN ÜNİ. HEMŞİRELİK
  • NURAY ACU – BAŞKENT ÜNİ. HEMŞİRELİK (TAM BURSLU)
  • AYTUĞ ZIRH – EGE ÜNİ. BİYOKİMYA
  • GİZEMNUR Ç. – KIRIKKALE ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
  • SİBEL KILIÇ – KIRKLARELİ ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
  • MELİKE AYAN — HACETTEPE ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
  • GAMZE ELAGÖZ — HACETTEPE ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
  • TUĞBA ELES BAYSAL – AREL ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ (%50 BURSLU)
  • AYSUN GÜÇLÜ – AHİ EVRAN ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
  • AYSUN YEŞİLMEN – ANKARA ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
  • ÖZLEM ESİRİK – KIRIKKALE ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
  • DİLEK BEKTAŞ — TURGUT ÖZAL ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
  • SEDA NUR DANGIR – ÜSKÜDAR ÜNİ. ODYOLOJİ(%50)
  • MİNE AKGÜN – KOCAELİ ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • İLAYDA ÇİFTÇİ – KARATAY ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
  • BERİVAN SAÇKAN – KARATAY ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
  • ZEYNEP UĞUR — İSTANBUL ÜNİ. VETERİNERLİK
  • MERYEM ALTUĞ — KIRIKKALE ÜNİ. VETERİNERLİK
  • İBRAHİM GÖZET — FIRAT ÜNİ. VETERİNERLİK
  • OKAN SAKARYA – AFYON KOCATEPE ÜNİ. SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİĞİ
  • ESRA KARATEPE — GÜMÜŞHANE ÜNİ. SAĞLIK YÖNETİMİ

 

İİBF BÖLÜMLERİ

  • İBRAHİM ÇINAR – ANKARA ÜNİ. İKTİSAT
  • ANIL ALDEMİR – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ULUSLARARASI TİCARET (İNG)
  • GÖZDE DEMİRBAŞ – BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİ. MALİYE
  • SELİN ZEYTUN – SELÇUK ÜNİ. İKTİSAT
  • CENGİZ ÖZKAN – SELÇUK ÜNİ. İKTİSAT
  • AYŞENUR KÖSEOĞLU – AKDENİZ ÜNİ. İŞLETME
  • ÇİĞDEM AYDIN — ANKARA ÜNİ. SİYASAL
  • CEREN BAYKAL — ANKARA ÜNİ. SİYASAL
  • SEVİM KIRKICI — KIRIKKALE MALİYE
  • CİHAN GÜRBÜZ — KIRIKKALE ÜNİ. MALİYE
  • CENGİZ ÖZKAN — YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. İKTİSAT (İNGİLİZCE)
  • HACER DEMİR — KATÜ İŞLETME
  • ZÜMRA G. – MARMARA ÜNİ. İŞLETME
  • DİLEK ÖZEN – BALIKESİR / MALİYE
  • NURSEL AYDIN – BARTIN / SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖN.

 

ÖĞRETMENLİK BÖLÜMLERİ

  • BÜŞRA DEMİREL — ODTÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • BERSU ÖNEN – ODTÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • SALİHA ÇINAR – ODTÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • AYŞENUR YÜKSEL – ODTÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • KÜBRA T. – HACETTEPE ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ (ODTÜ PUANIYLA)
  • FATMANUR AYDIN – HACETTEPE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR. (ODTÜ PUANIYLA)
  • SEDANUR DANGIR – HACETTEPE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR. (ODTÜ PUANIYLA)
  • BÜŞRA SÜZEN — HACETTEPE OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • CEREN DEMİR – ANKARA ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • AYŞENUR ERDOĞAN – ANKARA / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • MİNE BÜYÜKYAPRAK — ANKARA ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • GAMZE ORHAN – GAZİ ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR. (HACETTEPE ÜNİ. PUANIYLA)
  • EMİNE A. – GAZİ ÜNİ. OKUL ÖNCESİ Ö.
  • BÜŞRA Ö. – GAZİ ÜNİ. OKUL ÖNCESİ Ö.
  • BEYZANUR Ç. – GAZİ ÜNİ. RESİM İŞ ÖĞR.
  • ÖZNUR YAZGAN – PAMUKKALE / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • TÜLAY ALEMDAR – ÇANAKKALE 18 MART / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • ESRA AYAN – AKDENİZ ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • BEYZA GÜRSU – HACETTEPE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • FETHİ ADAŞ – NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. TEKNİK ÖĞR.
  • DAMLA ASLANOL – 18 MART ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • MERVE KARAÇAR — KIRIKKALE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • MERVE BEKTAŞ — BÜLENT ECEVİT ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • SÜMEYYE Y. – KIRŞEHİR / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • ZEYNEP ADA ÜNLÜER — BAŞKENT ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • BÜŞRA UYSAL — BAŞKENT ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • ÇİĞDEM AYDIN — İST. AYDIN ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR. (TAM BURSLU)
  • ALİ ŞAHİN – KIRIKKALE ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR.
  • NURGÜL ÖLMEZ – KASTAMONU ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR.
  • AHMET AVCI – SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR.
  • FATMA USLU – ADNAN MENDERES ÜNİ. OKUL ÖNCESİ Ö.
  • ESRA AYDER — KASTAMONU ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • ASENA OYLU — AFYON KOCATEPE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • MERVE EREN — KASTAMONU ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • GÖZDE ÖZTÜRK — KASTAMONU ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • EMİNE AYDIN — AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • SEMA AYDIN — GİRNE AMERİKAN ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • NACİYE YENER — AHİ EVRAN ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR.
  • CEREN HOROZ — ÇUKUROVA ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR.

 

DİĞER BÖLÜMLER

  • AHMET ER – KOCAELİ ÜNİ. GRAFİK TASARIMI
  • NESLİHAN ÜNVER – SELÇUK ÜNİ. SOSYAL HİZMET
  • NURHAN İNCE – CELAL BAYAR ÜNİ. SOSYAL HİZMETLER
  • RAVZA GÜLMÜŞ – ERCİYES ÜNİ. GAZETECİLİK
  • GÖZDE GÜRGÖZE – SELÇUK ÜNİ. RTV
  • DİLEK SERT — SAKARYA ÜNİ. İLETİŞİM
  • GAMZE SARIKAMIŞ — ÇANKIRI KARATEKİN SOSYOLOJİ
  • RABİA HEMEDAN — GAZİ ÜNİ. SOSYOLOJİ
  • FATMA VURAL – HACETTEPE ÜNİ. BİLGİ BELGE YÖN.
  • TUGAY GENÇ – MARMARA ÜNİ. GAZETECİLİK
  • METEHAN AYANOĞLU – ANADOLU ÜNİ. BASIN YAYIN

 

WhatsApp chat